Randezvous z Rasińska Fashion

Randezvous z Rasińska Fashion
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Kolejne fantastyczne spotkanie za nami!

 

Pamiętasz, jak w kilku ostatnich postach zapraszałam Cię na modowe spotkanie w realu? No, to właśnie się odbyło i na gorąco wrzucam z niego relację. 

 

Zacznę od tego, że są to spotkania w niewielkich kilku-, kilkunastoosobowych grupach, dzięki czemu dla każdej kochanej kobiety, która zaszczyciła mój showroom swoją obecnością, znajduję czas. Wspólnie mierzymy, dobieramy i odnajdujemy styl. Dyskutujemy o swoich modowych doświadczeniach (i nie tylko modowych :)! Wspieramy się i motywujemy. Nazwę to modowym networkingiem!

 

Bluzki, koszule, garnitury, sukienki damskie... Wszystko zdejmujemy z wieszaków i mierzymy, mierzymy, mierzymy - popijając Proseco 0%, i racząc się przysmakami.

Mam wielkie szczęście, bo przyjeżdżają do mnie niesamowite, inspirujące kobiety, które wnoszą w moją pracę olbrzymią pozytywną energią i to właśnie ona emanuje z moich projektów. Napędzacie moją wyobraźnię i jestem Wam za to niezmiernie wdzięczna.

 

Mam nadzieję, że kolejnym razem Ty również zagościsz na Rasińska Fashion Fiesta, że będziesz się z nami dobrze bawić i że zostaniesz na dłużej :*

 

Do zobaczenia!

Ewelina

20 maja 2024

Krzysztof Bychowski - strony www, sklepy internetowe

skocz do góry