O mnie

Ewelina Rasińska

Jestem projektantką i założycielką dwóch marek odzieżowych. RASIŃSKA, to elegancka i biznesowa moda z elementami haute couture. Natomiast ER SPORT, to dynamiczny i pewny siebie brand dla aktywnych i ceniących sobie komfort noszenia ubrań z najlepszych materiałów.

Elegancja skrojona na miarę

RASIŃSKA, to marka dedykowana świadomej i pewnej siebie kobiecie, która ceni indywidualny styl oraz ubrania „made to measure”. Projektuję i szyję dla wielu znanych osób. Dużym zaszczytem i wyróżnieniem jest dla mnie możliwość współpracy z Kancelarią Prezydenta RP i ubieranie Pierwszej Damy Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

Każda kobieta, która ceni sobie personalizowany styl oraz ubrania szyte specjalnie dla niej, może je u mnie zamówić. W skład kolekcji wchodzą m.in.: jedwabne koszule i bluzki, spódnice oraz doskonale skrojone garnitury. W mojej pracowni powstają również projekty haute couture. Realizację najbardziej szalone wizje. Uwielbiam szarą sukienkę z ekologicznej skóry, która doskonale pokazuje artystyczny kierunek, w którym pragnę podążać.

Poznaj mój świat.